Filmy relacja mąż-kochanka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja mąż-kochanka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Klan

3,6
Na czele wielopokoleniowej rodziny Lubiczów stoją dziadkowie, Maria i Władysław. Pani Maria prowadzi aptekę w swoim domu na warszawskiej Sadybie. Pomaga jej córka Elżbieta. Druga córka, Dorota, jest zakonnicą. Starszy syn, Paweł, ceniony chirurg pracuje w szpitalu, a popołudniami dorabia w spółdzielni lekarskiej. Młodszy, Ryszard, jest hydraulikiem. Wraz z żoną Grażyną na próżno marzy o upragnionym dziecku. Wszystkie dzieci i wnuczęta często odwiedzają gościnne mieszkanie dziadków. Na krótko przed siedemdziesiątymi urodzinami seniorki rodowego klanu w domu Lubiczów pojawia się także ich jeszcze jedna córka Monika, od lat skłócona z rodzicami. Czyżby happy end? Nie, już pierwszy odcinek filmu zapowiada wielkie kłopoty.
Mostowiakowie to wielopokoleniowa rodzina – są tu dziadkowie: Lucjan i Barbara, czwórka ich dorosłych dzieci: Maria, Marta, Marek i Małgorzata, którzy mają już swoje własne ogniska domowe. Członków rodziny łączy niegasnąca miłość i zrozumienie. Dzieci nieustannie znajdują oparcie w dziadkach, bez względu na wagę spraw, czasem zabawnych, często jednak bardzo poważnych. Są dla siebie nawzajem podpora i zachętą, zarówno dzieci dla rodziców jak i dla starszego pokolenia. Choć i w tej rodzinie zdarzają się spory a nawet kłótnie – mimo to potrafią znaleźć rozwiązanie do przyjęcia przez wszystkich. To miłość sprawia, że rodzina jest silna.
To jedna z najpopularniejszych polskich komedii co potwierdziła, bliska miliona widzów, frekwencja w kinach. Film pokazuje w krzywym zwierciadle perypetie współczesnych bohaterów, pięknych i bogatych, uwikłanych w miłosny wielokąt, kontynuując tym samym temat walki płci znany wielbicielom „Testosteronu” i „Nie kłam, kochanie”. Przystojny i zamożny neurochirurg Filip Hoffman (Jan Frycz) pod pretekstem udziału w sympozjum naukowym chirurgów, postanawia spędzić grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką. Tymczasem, żona doktora, Maria (Katarzyna Figura), też chciałaby oddać się weekendowemu szaleństwu - najchętniej w ramionach niejakiego Bogusia (Tomasz Kot), mężczyzny, któremu nie oprze się żadna znudzona mężatka. Obie pary przypadkowo wybierają ten sam hotel i na domiar złego, zamieszkują w sąsiadujących pokojach… To jednak nie wszyscy uczestnicy szalonego weekendu. Do hotelu przybywa niezbyt rozgarnięty asystent doktora Hoffmana – Jakub Bazyl (Jacek Borusiński), który zostaje wciągnięty w sieć skomplikowanych kłamstw przez oboje małżonków.


Młody chłop - Kaziuk - wyjeżdża rankiem do lasu po chrust na opał. Po powrocie zastaje w chałupie istna rewolucję. Przedwcześnie ocielona (co wskazuje na siły nieczyste) krowa, wędrowny dziad, nauczycielka i prelegant z miasta, który w dodatku wytyka jego rodzinie brak higieny, zabobonność i zacofanie. Od tej pory w spokojnej chałupie Kaziuków nic już nie będzie tak, jak dawniej...

Internat

7,7
„Internat" to opowieść o związkach między ludźmi, ambicji, władzy, walce z przeciwnościami życia i trudnych relacjach w grupie. Nastolatki zmuszone są dojrzeć i przejąć rolę rodziców. W serialu poznamy historie dzieci, które nie otrzymują wsparcia od rodziców, jak również zmagania matek, które poszukują zaginionych dzieci. Dodatkowo naszą uwagę przykują wplecione w trudy życia historie miłosne.
Stłamszony przez żonę pantoflarz wikła się w romans z zaborczą kobietą.
Bezdzietne małżeństwo - Barbara i Jan - mieszka w małym miasteczku podczas hitlerowskiej okupacji. Ukrywają młodą Żydówkę, Reginę, która spędza większość czasu w starej szafie, ukryta przed ludzkim wzrokiem. Wkrótce Regina zachodzi w ciążę z Janem. Barbara udaje, że to ona sama oczekuje dziecka i starannie wszystko przygotowuje do zbliżającego się porodu. Dziecko - dziewczynka o imieniu Helusia - przychodzi na świat w tajemnicy. Helusia ma teraz dwie matki, ponieważ Barbara uważa ją za swoją córkę. Pewnego dnia Barbara przepada bez wieści. Wojna się kończy. Helusia dorasta, ale sekrety przeszłości są wciąż żywe w ludzkiej pamięci. Po kilku latach umiera Jan, ale przed śmiercią musi wyznać Helusi, kim jest jej prawdziwa matka... Helusia jedzie wtedy do Hamburga, aby spotkać się z mieszkającą tam Reginą.
Marianne i Johana poznajemy w 10 lat po ślubie, kiedy udzielają wywiadu ilustrowanemu pismu jako statystyczne, acz szczęśliwe szwedzkie małżeństwo. On jest psychologiem pracującym naukowo, ona - prawniczką, specjalistką od rozwodów. Mają dwójkę dzieci. Żyją zgodnie, umieją się porozumieć, z zażenowaniem oglądają znajomych, którzy tkwią w toksycznym związku. Jednak po dziesięciu latach zastajemy ich w zupełnie innej sytuacji, w nowych małżeństwach. Johan, odszedłszy od Marianne, związał się z dużo młodszą Paulą, by w końcu, z rozsądku i w zasadzie bez miłości założyć drugą rodzinę. Z kolei Marianne, początkowo załamana odejściem męża, niespodziewanie odnalazła w sobie siłę, porzucając rolę kobiety potulnej i podporządkowanej.
Prawdziwy facet powinien palić jak smok i romansować na prawo i lewo - tak przynajmniej zaczyna uważać Nick, wzorowy mąż i ojciec, który poznaje piękną i namiętną Tuli. Zauroczony jej wdziękami, zdradza żonę. Szybko zaczyna żałować swojego kroku i robi wszystko, aby powrócić do żony. Obie kobiety - kochanka i żony nie zamierzają jednak ułatwiać Nickowi życia.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…